Pradžia

Straipsniai

Pokalbis su Mokinių tarybos pirmininke ir Gimnazijos tarybos nare Aiste Jansevičiūte

Aiste, kokius tris svarbiausius tikslus keli sau ir Gimnazijos tarybai, būdama Mokinių savivaldos pirmininke?

Visų pirma, paversti mokinių savivaldą jaukesne, atviresne ir draugiškesne erdve visiems bendruomenės nariams. Dar turiu tikslą aktyvinti, paskatinti mokinius labiau įsitraukti į mokyklos veiklas. Taip pat norėčiau vesti aktyvesnius ir labiau įtraukiančius renginius.

Ar numatei konkrečius kelius šiems tikslams įgyvendinti?

Susikūriau neblogą komandą, kurios jėgomis pasitikiu. O konkretus būdas tikslams pasiekti – tai įgytas mokinių pasitikėjimas ir tada jau bandymas juos įtraukti į mokyklines veiklas.

Kaip manai, ar galima į gimnazijos veiklas pritraukti daugiau mokinių?

Manau, kad mokinius galima labiau įtraukti į išvykas, žygius, pasiruošimą šventėms. Reikia aktyvumo, dalyvių azartiškesnio palaikymo renginiuose. Vienu žodžiu, manau, kad geriausia būtų bandyti mokinius pritraukti į tas veiklas, kurios yra daugeliui artimos, įdomios.

Kokios savybės tau tikrai padės būti gera Mokinių savivaldos pirmininke?

Organizuotumas, kantrumas, pozityvumas ir konkretumas – tai bus varikliukas į priekį.

Kaip formavai savo komandą? Pagal kokius kriterijus?

Rinkausi pagal išsakytas idėjas, sugebėjimus dirbti komandoje, aktyvumą, pareigingumą.

Apibūdink savo komandą trimis žodžiais.

Mano komanda darbinga, draugiška, organizuota.

Kokius darbus jau nudirbote? Ką planuojate veikti šį mėnesį?

Šį mėnesį laukia pirmas tarybos pasirodymas pirmokų „Helovyne“. Jau pradedam planuoti gimnazijos dienas ir ten pamatysit, kiek ir kam mes esame pajėgūs. Stengsimės jus nustebinti gražia švente.

Ko linki savo komandai ir visai bendruomenei?

Neišsigąsti atsakomybės, nebijoti iššūkių ir nepamiršti, kad galime padaryti daug.

Ar pažįsto kokį žmogų, kurio pėdomis norėtum sekti?

Tikriausiai tai būtų mano tėtis, jis imlus verslams ir man labai patinka požiūris į gyvenimą. Jis nelinkęs pasiduoti. Net jeigu ir kažkas neišeina, kaip planuota, reikia bandyti vėl ir vėl ir vėl, jei tikrai to nori.

Kas tave žavi gyvenime, traukia, vilioja?

Menai, šokiai, psichologija, sportas. Turiu daug veiklų, kurios padeda man nusiraminti, nukreipti dėmesį ar geriau mąstyti, tačiau šios yra pagrindinės.

Su Aiste kalbėjosi jaunoji žurnalistė Jonė Žalalytė, 3a