Telefonas: +370 389 61328
PradžiaLaikraštis „Langas“NuomonėsLangas-Nuomonės-2015-03-24-02

Fiziniai ir emociniai šventės rezultatai

Penktadienį Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko rajono gimnazijų sporto šventė, kurioje savo jėgas išbandė A.Šapokos, Dauniškio, Užpalių ir „Saulės“ gimnazijų mokiniai. Nors mūsų mokykla iškovojo trečią vietą, tačiau vyko įnirtinga kova, o kai kuriose rungtyse  ir mus lydėjo sėkmė.

I vieta tarp gimnazijų vadovų teko direktoriaus pavaduotojai Birutei Juodvalkienei,  rankų lenkimo rungties nugalėtojui Pauliui Puidokui (4d) ir visai mūsų komandai, stipruoliui giros kilnotojui Vidmantui Tuzui (4c) ir „Taikliojo dueto“  porai – Lukui Mikulėnui (4d) bei Aistei Keraminaitei (4a). Sveikiname juos!

II vieta iškovota  gimnazijų pristatymo ir sportinio gyvenimo parodos bei „Taikliojo dueto“  konkursuose, krepšinio ir svarsčių kilnojimo varžybose bei linksmosiose estafetėse.

III vieta – „mini“ futbolo, kvadrato, šachmatų, virvės traukimo, kimšto kamuolio metimo bei daugiakovės rungtyse.

Laikraštis „Langas“ nusprendė pasidomėti, kaip vertina šią sporto šventę mokytojai ir mokiniai.

„Įspūdžiai geri, – sako direktoriaus pavaduotoja B. Juodvalkienė, – pirmiausiai todėl, kad visi jautėsi atsakingi, ir mokytojai, ir mokiniai. Visi gerokai padirbėjo ruošdamiesi  deramam gimnazijos pristatymui. Ir ne tai svarbiausia, kokią vietą iškovojome, didelį ar mažą šakotį gavome. Svarbiausia, kad buvome vieningi.“ Panašiai mąsto ir kūno kultūros mokytojas D. Kanapeckas: „Tiesiog džiaugiuosi už mūsų mokyklos kolektyvinį darbą ir vieni kitų supratimą bei palaikymą. Mes šaunuoliai!“

1d mokinys Lukas, mūsų talismanas „Sauliukas“: „Sporto šventėje jaučiausi patriotiškas savo mokyklai. Tai jautėsi ir iš kitų mokinių. Šventė buvo smagi, su įdomiomis rungtimis ir varžybomis.  Renginys man patiko“.

Vienuoliktokų įspūdžiai irgi neprastesni:

Šarūnas: „Kasmetinė sporto šventė buvo nuostabi. „Saulės“ mokinių pasirodymai buvo tiesiog šaunūs. Taip, futbole užėmėm trečią vietą, bet krepšininkai iškovojo sidabro medalius. Rankų laužime ir svorio kilnojime buvome neprilygstami. Dar norėčiau paminėti prisistatymą, tai buvo kažkas nuostabaus, už tai turime būti dėkingi mūsų gimnazijos šokių mokytojai R. Bernotienei. Nepamirštami ir ištikimiausi „Saulės“ fanai, kurie savo palaikymu padėjo laimėti medalius.“

Domantas: „Sporto šventė buvo tikrai įdomi. Šis renginys man patiko dėl to, kad visi rajono mokiniai galėjo parodyti savo talentus įvairiose sporto šakose. Labai smagu palaikyti savo mokyklą.“

Mindaugas: „Patiko šventė. Dalyvavau svorio kilnojimo rungtyje, kurioje laimėjau antrąją vietą. Labai patiko mokyklų prisistatymai, jie buvo kaip visada originalūs.“

Elvinas: „Iš pradžių tikėjausi kažko niūresnio, bet greitai viskas pasikeitė. Tiesą sakant, girdėjau skanduojant tik mūsų gimnaziją, kuri energingai pasirodė ir „ant kėdžių“, ir kovojant aikštelėje.“

Mamertas: „Įdomiausia rungtis buvo krepšinis, svarbiausia, kad „Saulė“ laimėjo prieš Dauniškį.“

Gulsum: „ Patiko dalyvauti pristatymo programoje. Mūsų mokykla prisistatė geriausiai. Į šį pasirodymą sudėjome daug pastangų, savo šilumą ir meilę.“

Eglė: „Sporto šventė man paliko gerą įspūdį. Nors buvau sirgalė. Bet jaučiau labai didelį azartą, lyg dalyvaučiau pati. Buvo gražu, kai „Saulės“ mokiniai sirgo už savo besivaržančius draugus.“

Gabija: „Vykusia sporto švente likau patenkinta. Dalyvavau gimnazijos prisistatyme. Be galo patiko Dauniškio gimnazijos prisistatymas  originalus ir labai įdomus. Šventėje sutikau daug pažįstamų, buvusių bendraklasių. Džiaugiuosi, kad dalyvavau.“

Kornelija: „Man sporto šventė patiko, daug įdomių rungčių. Gražu buvo žiūrėti, kaip mano bendraamžiai stengiasi dėl  savo mokyklos. Ir labai gražiai prisistatė „Saulė“, ne veltui užėmėme antrąją vietą.“

Arijus: „Man labai patiko Dauniškio gimnazijos prisistatymas, bet per visus prisistatymus šokau tribūnoje su Ignu ir Edvinu, visus palaikėme, prarėkėme balsus. Buvau nusivylęs, kai mūsų mokiniai pralaimėjo estafečių rungtį, juk taip gerai kovojo.“

Edita: „Nors buvo daug rungčių, kurių nelaimėjome, bet supratau, kad esame šaunios gimnazijos mokiniai.“

Saulė: „Patiko mokinių vieningumas, geros emocijos ir ryžtas. Visi palaikė savo gimnaziją: tiek mokytojai, tiek mokiniai.“

Džiugu girdėti tokius vertinimus ir, kaip bebūtų keista, iš 47 apklaustų trečiokų tik vienas pasakė: „Man renginys nepatiko... Labiau patiko saulės užtemimas“. Ačiū jam už nuoširdumą. Na, o originaliausias buvo šis Emilio vertinimas: „Saulės“ dirikas gauna respekto, kad atėjo su treningais ir dar su trim paloskėm.“ (tikimės, kad atpažinsite kalbos klaidas!)

Pasidalijimą įspūdžiais norėtųsi baigti šia Sonatos mintimi: „Labai didžiuojuosi savo gimnazija“ . Tikimės, kad toks jausmas užvaldė ne vieną iš mūsų, ir linkime, kad  jis niekada neapleistų .