.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba

2020-11-30

Ir poetiškai, ir rimtai apie nuotolinį mokymą(si)

Jau antrą mėnesį gimnazistai mokosi nuotoliniu būdu. Su kokiais iššūkiais jie susiduria? Kokias problemas turi išspręsti? Dėl ko liūdi ir kuo džiaugiasi? Savo nuomonę šiais klausimais išsako „Saulės“ gimnazijos mokiniai laikraščio „Langas“ skiltyje „Nuomonės“.

Skaityti daugiau...

2020-10-09

Kamilės laiškas „Saulės“ bendruomenei

Prezidentavimo laikas „Saulės“ gimnazijoje – tai gražiausi bei atsakingiausi šioje mokykloje praleisti metai, kupini įvairiausių emocijų. Artėjant naujiems rinkimams į Mokinių tarybos prezidentus, šį laišką-padėką skiriu visai gimnazijos bendruomenei...

Skaityti daugiau...

2020-10-02

Pirmokų edukacinės dienos įspūdžiai

Aš pirmą dieną naujoje mokykloje – ir iškart kelionė. Keistai jaučiausi su nauja klase. Bet patyriau nemažai gražių įspūdžių... Nuostabus Molėtų etnokosmologijos muziejus. Labai patiko orientacinės varžybos – mūsų draugiška komanda pasiekė finišą. Didžiulį įspūdį paliko labai linksmi vedėjai. Antrokai mus, pirmokus, krikštijo. Aš pirmą dieną gimnazijoje ir jau sakiau Jai priesaiką. Labai norėčiau kitais metais krikštyti pirmokus taip, kad jie įsimintų visą gyvenimą. 

Armanda, 1a

Skaityti daugiau...

2019-11-28

Įspūdžiai apie „Linksmąsias estafetes“

Linksmosioms estafetėms, kitaip sakant, varžyboms „ Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, mes su klase pradėjome ruoštis jau lapkričio pradžioje. Susirinkę klasės valandėlės metu kartu su auklėtoja aptarėme, kas turėtų dalyvauti ir būtų fiziškai tam pasiruošę. Klasės auklėtoja pasiūlė mintį pasigaminti plakatų, su kuriais galėtume palaikyti dalyvaujančius klasiokus...

Skaityti daugiau...

2019-10-06

Mokytojo diena „Saulėje“

(Tiems, kurie nebuvo,  arba tiems, kurie nori nepamiršti)

Šventė prasidėjo nuo pat ryto. Kiekvieno ateinančio mokytojo prie durų laukė pasipuošę mokiniai, kurie įteikė po rudeninę puokštelę. Diena iš karto nusispalvino šventinėmis spalvomis, nors po skambučio turėjo prasidėti darbas. Bet jis buvo nekasdieniškas...

Skaityti daugiau...

2019-06-12

Įspūdžiai iš edukacijos „Fantazija su muzika ir smėliu“

Vakar diena buvo kitokia. Mes su klase buvome Utenos kultūros centre. Ten dalyvavome edukacijoje „Fantazija su muzika ir smėliu“. Ką gi ten veikėme? Pasinėrėme į piešimą ant smėlio. Piešėme tai, kas šovė į galvą. Buvo labai gera atsipalaiduoti nuo mokslo ir kitokių minčių galvoje. Sužinojome, kad galima piešti ne tik ant popieriaus lapo, bet ir ant smėlio. Tai yra nuostabu. Visada, kai mokykloje pasiūlo eiti kažkur per pamokas, atrodo, kad bus neįdomu, nuobodu ir man nepatiks. Bet šįkart, galvoju, gerai, kad ėjau. Po renginio jaučiausi atsipalaidavęs, pailsėjęs, galvoje nebuvo jokių minčių. Ir supratau, kad jeigu mokytoja kažkur vesis, visada eisiu, nes būna įdomu.

Lukas Lukošaitis, 2b

Skaityti daugiau...

2019-05-28

Patirčių lagaminas

„Saulės“ gimnazijoje mokiausi dvejus metus. Čia sutikau daug puikių žmonių ir nuostabių mokytojų. Mokykloje adaptuotis tikrai nebuvo sunku: su puikių bendraklasių pagalba adaptacija tapo vienu malonumu ir greit mokykla tapo sava. Gimnazija man per šį laiką davė labai daug: naujų žinių, gyvenimiškos patirties (šiltos ir šaltos), požiūrį, kad po tamsios šiandienos ateis šviesus rytojus, daugiau pasitikėjimo savimi. Į mokyklą atėjau kaip žmogus, negavęs ankstesnėje gimnazijoje galimybės atsiskleisti, o čia, „Saulėje“, aš save išbandžiau įvairiuose amplua.

Turbūt įsimintiniausias įvykis – galimybė paimti interviu iš dainininkės Eglės Jakštytės. Su ja pokalbis tikrai buvo malonus ir neformalus. Už pasitikėjimą ir šią galimybę esu labai dėkinga lietuvių kalbos mokytojai Zitutei.

Skaityti daugiau...

2019-05-28

Pokyčiai

Į Utenos „Saulės“ gimnaziją atėjau mokytis 2015 metais į 9 klasę. Nedvejodama rinkausi būtent šią mokyklą, nes draugai pasakojo, kaip džiaugėsi čia mokydamiesi. Labai bijojau, kad bus sunku mokytis, mokytojai bus griežti ar klasė nedraugiška. Tačiau viskas buvo labai gerai! Dabar labiausiai pasiilgstu jau nebedirbančios lietuvių kalbos mokytojos Mildos Beinoravčienės, kuri buvo ir klasės auklėtoja, ir mano lietuvių kalbos mokytoja. Nors ir buvo labai griežta ir dažnai pykdavo, jei nepadarai namų darbų, atsikalbinėji ar kažką darai ne taip, tačiau kai reikėdavo bet kokios pagalbos, ji visada buvo pasiruošusi padėti, visada siekė, kad mokiniai išmoktų kuo daugiau, duodavo patarimų, susijusių ne tik su mokykla, bet ir gyvenimu. Taip pat kartais pajuokaudavo ir mielai šypsodavosi. Dar pasiilgau geografijos mokytojos ir taip pat metus buvusios auklėtojos Jovitos Vizbarienės, su kuria galėdavau bendrauti kaip su bendraamže ar drauge.

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 8

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...

Pamokų laikas

1 pamoka: 800 - 845
2 pamoka: 855 - 940
3 pamoka: 955 - 1040
4 pamoka: 1100 - 1145
5 pamoka: 1210 - 1255
6 pamoka: 1310 - 1355
7 pamoka: 1405 - 1450
8 pamoka: 1500 - 1545
Orai Utenoje

© 2021 Utenos „Saulės“ gimnazija